TG6050-54-10-2
5S-TG6050-54-10-2
TG6050-54-10-2
THERMAL PAD TG6050 54X10X2MM
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 54.00mm x 10.00mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |