Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-320-320-3.0-0
TG6050-320-320-3.0-0
5S-TG6050-320-320-3.0-0
TG6050-320-320-3.0-0
TG SERIES SHEET 320X320X3MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |