Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-320-320-0.8
TG6050-320-320-0.8
5S-TG6050-320-320-0.8
TG6050-320-320-0.8
TG6050 SHEET 320X320X0.8MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.032 (0.80mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |