Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-300-300-3.0-0
TG6050-300-300-3.0-0
5S-TG6050-300-300-3.0-0
TG6050-300-300-3.0-0
TG6050 SHEET 300X300X3MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |