TG6050-30-30-2
5S-TG6050-30-30-2
TG6050-30-30-2
THERMAL PAD 30X30X2MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 30.00mm x 30.00mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |