TG6050-3-15.9-1
5S-TG6050-3-15.9-1
TG6050-3-15.9-1
THERMAL PAD TG6050 3X15.9X1MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 3.00mm x 15.90mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |