Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-24-21.01-1
TG6050-24-21.01-1
5S-TG6050-24-21.01-1
TG6050-24-21.01-1
THERMAL PAD 24X21.01X1MM
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 24.00mm x 21.01mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |