TG6050-20-10-1
5S-TG6050-20-10-1
TG6050-20-10-1
THERMAL PAD 20X10X1MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 20.00mm x 10.00mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |