Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-20-10-0.5
TG6050-20-10-0.5
5S-TG6050-20-10-0.5
TG6050-20-10-0.5
THERMAL PAD 20X10X0.5MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 20.00mm x 10.00mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |