Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG6050-150-150-5.0-0
TG6050-150-150-5.0-0
5S-TG6050-150-150-5.0-0
TG6050-150-150-5.0-0
TG SERIES SHEET 150X150X5MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 150.00mm x 150.00mm |
| Thickness: | 0.197 (5.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |