Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030S-100-100-1.0-0
TG2030S-100-100-1.0-0
5S-TG2030S-100-100-1.0-0
TG2030S-100-100-1.0-0
TG2030 SHEET 100X100X1MM
Product Description
| Series: | TG2030S |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 100.00mm x 100.00mm |
| Thickness: | 0.039 (1.00mm) |
| Material: | Silicone Gel |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.2 W/m-K |