Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030-45-45-1.5
TG2030-45-45-1.5
5S-TG2030-45-45-1.5
TG2030-45-45-1.5
THERMAL PAD TG2030- 45X45X1.5MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 45.00mm x 45.00mm |
| Thickness: | 0.059 (1.50mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |