Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030-320-320-1.0-0
TG2030-320-320-1.0-0
5S-TG2030-320-320-1.0-0
TG2030-320-320-1.0-0
TG SERIES SHEET 320X320X1MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |