Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030-320-320-0.5-0
TG2030-320-320-0.5-0
5S-TG2030-320-320-0.5-0
TG2030-320-320-0.5-0
TG SERIES SHEET 320X320X0.5MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |