TG2030-30-30-1
5S-TG2030-30-30-1
TG2030-30-30-1
THERMAL PAD 30X30X1MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 30.00mm x 30.00mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |