TG2030-25-25-5
5S-TG2030-25-25-5
TG2030-25-25-5
THERMAL PAD 25X25X5MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 25.00mm x 25.00mm |
| Thickness: | 0.197 (5.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |