TG2030-25-25-3
5S-TG2030-25-25-3
TG2030-25-25-3
THERMAL PAD 25X25X3MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 25.00mm x 25.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |