Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030-24-21.01-2
TG2030-24-21.01-2
5S-TG2030-24-21.01-2
TG2030-24-21.01-2
THERMAL PAD 24X21.01X2MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 24.00mm x 21.01mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |