Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TG2030-19.50-12.70-5
TG2030-19.50-12.70-5
5S-TG2030-19.50-12.70-5
TG2030-19.50-12.70-5
THERMAL PAD 19.5X12.7X5MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 19.50mm x 12.70mm |
| Thickness: | 0.197 (5.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |