Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T69-295-295-0.017
T69-295-295-0.017
5S-T69-295-295-0.017
T69-295-295-0.017
GRAPHITE 305X305X0.017MM WO/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 295.00mm x 295.00mm |
| Thickness: | 0.0007 (0.017mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 11 W/m-K |