Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T69-270-280-0.070
T69-270-280-0.070
5S-T69-270-280-0.070
T69-270-280-0.070
GRAPHITE 305X305X0.070MM WO/ADH
Product Description
| Series: | T69 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 280.00mm x 270.00mm |
| Thickness: | 0.0028 (0.070mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 20 W/m-K |