Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T69-225-225-0.050
T69-225-225-0.050
5S-T69-225-225-0.050
T69-225-225-0.050
GRAPHITE 225X225X0.050MM WO/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 225.00mm x 225.00mm |
| Thickness: | 0.0020 (0.051mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 20 W/m-K |