Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T69-225-225-0.025-1A
T69-225-225-0.025-1A
5S-T69-225-225-0.025-1A
T69-225-225-0.025-1A
GRAPHITE 225X225X0.025MM W/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 225.00mm x 225.00mm |
| Thickness: | 0.0010 (0.025mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 18 W/m-K |