Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T69-225-225-0.017
T69-225-225-0.017
5S-T69-225-225-0.017
T69-225-225-0.017
GRAPHITE 225X225X0.017MM WO/ADH
Product Description
| Series: | T69 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 225.00mm x 225.00mm |
| Thickness: | 0.0007 (0.017mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 11 W/m-K |