Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T62-150-150-0.13-0
T62-150-150-0.13-0
5S-T62-150-150-0.13-0
T62-150-150-0.13-0
T62 GRAPHITE 150X150X0.13MM
Product Description
| Series: | T62 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 150.00mm x 150.00mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Black |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 20 W/m-K |