T62-15-15-0.13
5S-T62-15-15-0.13
T62-15-15-0.13
T62 15X15X0.13MM
Product Description
| Series: | T62 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 15.00mm x 15.00mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Black |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 20 W/m-K |