Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T62-1-79.4-43.69-0.16
T62-1-79.4-43.69-0.16
5S-T62-1-79.4-43.69-0.16
T62-1-79.4-43.69-0.16
T62-1 79.4X43.69X0.16MM
Product Description
| Series: | T62 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 79.40mm x 43.69mm |
| Thickness: | 0.0063 (0.160mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Black |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 15 W/m-K |