Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology T62-1-110-80-0.16
T62-1-110-80-0.16
5S-T62-1-110-80-0.16
T62-1-110-80-0.16
T62-1 110X80X0.16MM W/ADH
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 80.00mm x 110.00mm |
| Thickness: | 0.0063 (0.160mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 15 W/m-K |