Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98CN-50M-320-0.18
LI98CN-50M-320-0.18
5S-LI98CN-50M-320-0.18
LI98CN-50M-320-0.18
LI-98 ROLL 50MX320MMX0.18MM
Product Description
| Series: | Li-98 |
| Usage: | Roll |
| Shape: | Cuttable |
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 50m x 320.00mm |
| Material: | 0.007 (0.178mm) |
| Adhesive: | Acrylic Elastomer |
| Backing: | Adhesive - Both Sides |
| Carrier: | Fiberglass |
| Color: | White |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 2.0 W/m-K |