Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98CN-320-320-0.18-0
LI98CN-320-320-0.18-0
5S-LI98CN-320-320-0.18-0
LI98CN-320-320-0.18-0
LI98 THERMAL TAPE 320X320X0.18MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.007 (0.178mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |