Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98C-50M-320-0.25
LI98C-50M-320-0.25
5S-LI98C-50M-320-0.25
LI98C-50M-320-0.25
LI-98 ROLL 50MX320MMX0.25MM
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 50m x 320.00mm |
| Material: | 0.010 (0.254mm) |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.8 W/m-K |