Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98C-50M-320-0.15
LI98C-50M-320-0.15
5S-LI98C-50M-320-0.15
LI98C-50M-320-0.15
LI-98 ROLL 50MX320MMX0.15MM
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 50m x 320.00mm |
| Material: | 0.0060 (0.152mm) |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.8 W/m-K |