Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98-320-320-0.15-0
LI98-320-320-0.15-0
5S-LI98-320-320-0.15-0
LI98-320-320-0.15-0
LI98 THERMAL TAPE 320X320X0.15MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.0060 (0.152mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.9 W/m-K |