Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98-300-300-0.25-0
LI98-300-300-0.25-0
5S-LI98-300-300-0.25-0
LI98-300-300-0.25-0
LI98 THERMAL TAPE 300X300X0.25MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.010 (0.254mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.9 W/m-K |