Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology LI98-1140-27-0.25
LI98-1140-27-0.25
5S-LI98-1140-27-0.25
LI98-1140-27-0.25
LI98 LED ROLL 1140X27X0.25MM
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 1.14m x 27.00mm |
| Material: | 0.010 (0.254mm) |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 0.9 W/m-K |