Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology L37-5-640-320-10.0-0
L37-5-640-320-10.0-0
5S-L37-5-640-320-10.0-0
L37-5-640-320-10.0-0
L37-5 SHEET 640X320X10MM
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 640.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.394 (10.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.6 W/m-K |