Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology L37-5-150-150-10.0-1A
L37-5-150-150-10.0-1A
5S-L37-5-150-150-10.0-1A
L37-5-150-150-10.0-1A
L37-5 SHEET 150X150X10MM W/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 150.00mm x 150.00mm |
| Thickness: | 0.394 (10.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.6 W/m-K |