Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology L37-3S-640-320-3.0-1A
L37-3S-640-320-3.0-1A
5S-L37-3S-640-320-3.0-1A
L37-3S-640-320-3.0-1A
L37-3 SHEET 640X320X3MM W/ADH
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 640.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.9 W/m-K |