Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology L37-3F-50M-320-0.45
L37-3F-50M-320-0.45
5S-L37-3F-50M-320-0.45
L37-3F-50M-320-0.45
L37-3F ROLL 50MX320MMX0.45MM
Product Description
| Series: | L37-3F |
| Usage: | Roll |
| Shape: | Cuttable |
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 50m x 320.00mm |
| Material: | 0.018 (0.450mm) |
| Adhesive: | Silicone Elastomer |
| Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Color: | Yellow |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.4 W/m-K |