Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology L37-3-300-300-5.0-0
L37-3-300-300-5.0-0
5S-L37-3-300-300-5.0-0
L37-3-300-300-5.0-0
L37-3 SHEET 300X300X5MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.197 (5.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.7 W/m-K |