L37-3-28-14-1
5S-L37-3-28-14-1
L37-3-28-14-1
L37-3 SERIES 28X14X1MM
Product Description
| Series: | L37-3 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 28.00mm x 14.00mm |
| Thickness: | 0.039 (1.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Backing: | Fiberglass |
| Carrier: | Yellow |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.7 W/m-K |