Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6G-280-220-3
H48-6G-280-220-3
5S-H48-6G-280-220-3
H48-6G-280-220-3
THERMAL PAD H48-6G 280X220X3MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 220.00mm x 280.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |