Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6G-150-150-0.5-0
H48-6G-150-150-0.5-0
5S-H48-6G-150-150-0.5-0
H48-6G-150-150-0.5-0
H48-6 SHEET 150X150X0.5MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 150.00mm x 150.00mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |