Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6C-640-320-2.0-0
H48-6C-640-320-2.0-0
5S-H48-6C-640-320-2.0-0
H48-6C-640-320-2.0-0
H48-6C SHEET 640X320X2MM
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 640.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 3.2 W/m-K |