Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6C-320-320-0.3-2A
H48-6C-320-320-0.3-2A
5S-H48-6C-320-320-0.3-2A
H48-6C-320-320-0.3-2A
H48-6C SHEET 320X320X0.3MM W/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.012 (0.305mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 3.2 W/m-K |