Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6A-320-320-1.0-0
H48-6A-320-320-1.0-0
5S-H48-6A-320-320-1.0-0
H48-6A-320-320-1.0-0
H48-6 SHEET 320X320X1MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.040 (1.02mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 4.0 W/m-K |