Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6A-150-150-5.0-0
H48-6A-150-150-5.0-0
5S-H48-6A-150-150-5.0-0
H48-6A-150-150-5.0-0
H48-6 SHEET 150X150X5MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 150.00mm x 150.00mm |
| Thickness: | 0.197 (5.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 4.0 W/m-K |