Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-6A-100-100-3.0-1A
H48-6A-100-100-3.0-1A
5S-H48-6A-100-100-3.0-1A
H48-6A-100-100-3.0-1A
H48-6 SHEET 100X100X3MM W/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 100.00mm x 100.00mm |
| Thickness: | 0.012 (0.305mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 4.0 W/m-K |