Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-2K-50M-320-0.15
H48-2K-50M-320-0.15
5S-H48-2K-50M-320-0.15
H48-2K-50M-320-0.15
H48-2K ROLL 50MX320MMX0.15MM
Product Description
| Series: | H48-2K |
| Usage: | Roll |
| Shape: | Cuttable |
| Outline: | Rectangle |
| Thickness: | 50m x 320.00mm |
| Material: | 0.0060 (0.152mm) |
| Adhesive: | Silicone |
| Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Color: | Red |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.8 W/m-K |