Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-2-640-320-0.5-1A
H48-2-640-320-0.5-1A
5S-H48-2-640-320-0.5-1A
H48-2-640-320-0.5-1A
H48-2 SHEET 640X320X0.5MM W/ADH
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 640.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.2 W/m-K |